Donaldi dhe Romeo do të nisin eksperiencën e re televizive

Mediale Vip

Donaldi dhe Romeo do të nisin eksperiencën e re televizive

Më: 9 shkurt 2022 Në ora: 00:54
Donaldi dhe Romeo

Sot është nata e plotësimit të dëshirave në ‘’Big Brother Vip’’.

Pas Einxhel dhe Ilirit surpriza e rradhës iu dedikua Donaldit.

Ai së shpejti do të jetë bashkëprezantues me binjakun e tij në emisionin më të ri në ‘’Top Channel’’.

‘’Më lër të flas’’ titullohej emisioni bazuar në një nga batutat më të famshme të Donaldit në shtëpi.

Më lot në sy Donaldi i emocionuar falenderoi vëllanë e tij dhe tregoi se mezi pret të nisë këtë eksperiencë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat