Adriana Matoshi zgjedh fjalët më të bukura për të dashurin e saj: Askush nuk është më afër zemrës time se ti!

Mediale Vip

Adriana Matoshi zgjedh fjalët më të bukura për të dashurin e saj: Askush nuk është më afër zemrës time se ti!

Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 19:18
Adriana Matoshi dhe Keith

Aktorja e njohur shqiptare dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi krahas një karrierë të suksesshme dhe një nënë e përkushtuar e katër fëmijëve, prej kohësh po shijon romancën me futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld.

Çifti vazhdimisht bëjnë dedikime romantike për njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Edhe sot (14 shkurt) kur çiftet festojnë Ditën e të Dashuruarve, ishte Matoshi ajo e cila ka bërë një urim të veçantë për partnerin e saj.

“Ti je me milje larg, por askush nuk është më afër zemrës time se ti. Je Shën Valentini im”, ka shkruar aktorja sipër një imazhin ky dyshja shihen së bashku.

Image
Postimi i Adriana Matoshit
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat