Me tre doza vaksina, këngëtari i njohur shqiptar infektohet me COVID-19

Mediale Vip

Me tre doza vaksina, këngëtari i njohur shqiptar infektohet me COVID-19

Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 23:59
Ai thotë se po shërohet dhe shpreson të rikthehet në formë sa më shpejt.

Këngëtari Ermal Meta është infektuar me COVID, edhe pse ka marrë tre doza vaksine.

Përmes një mesazhi në rrjete sociale ai thotë se po shërohet dhe shpreson të rikthehet në formë sa më shpejt.

 “Ç’kemi djema, Ndjesë për mungesën time këto ditë, por pavarësisht tre dozave të vaksinës mora covid dhe nuk isha mirë. Tani jam në shërim. Shpresoj të rikthehem në formë sa më shpejt.

Po ju dërgoj përqafime, shihemi së shpejti. Edhe një here”, shkruan Meta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat