Justin Bieber rezulton pozitiv me COVID-19, anulon koncertin në Las Vegas

Mediale Vip

Justin Bieber rezulton pozitiv me COVID-19, anulon koncertin në Las Vegas

Më: 20 shkurt 2022 Në ora: 22:39
Justin Bieber

Justin Bieber ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

27 vjeçari ka kuptuar dje që infektuar me virus dhe gjendja e tij shëndetësore vazhdon të jetë e mirë.

Sipas TMZ, Bieber u detyrua të anuloj koncertin e tij në Las Vegas.

Lajmi për infektim erdhi pasi Bieber një javë më parë performoi në Kaliforni./Indeksonline/

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat