“Karma jeta, ja fute andej nga Dubai”, ndjekësit i reagojnë Trixës pas ndarjes nga Donaldi

Mediale Vip

“Karma jeta, ja fute andej nga Dubai”, ndjekësit i reagojnë Trixës pas ndarjes nga Donaldi

Më: 23 shkurt 2022 Në ora: 14:48
Donaldi dhe Beatrix

Historia e Beatrix Ramosaj me Donald Veshaj është ndër më të komentuarat që kur lindi brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Por lidhjes së tyre i erdhi fundi dhe këtë e konfirmuan postimet në Instagram që bëri këngëtarja gjatë ditës së djeshme.

Beatrix i ka vendosur një kryq në fjalinë “No fake stories” (Jo histori të rreme”), fjali që ishte si “moto” e lidhjes së tyre. Por kur ishte brenda shtëpisë, Donaldi stampoi një bluzë me foton e tyre dhe këtë fjali krah saj.

Image
Komentet e fansave

“Ja tek e keni, e rregullova,” shkruan ajo – pra “histori false” – shoqëruar me një emoji duke qeshur dhe një tjetër që nënkupton të qenit aktor, pra jo i vërtetë.

Postimi është lehtësisht i kuptueshëm që i referohet raportit me Donaldin.

Image
Komentet e fansave

Por nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit që ironizojnë ndarjen e tyre duke i thënë Beatrixës se “kjo është karma”.

Për këtë i referohen faktit që këngëtarja u lumturua për puthjen e Donaldit me Borën brenda Big Brother VIP, por kur u bë vetë pjesë e reality shoë krijoi romancë me aktorin.

Image
Komentet e fansave
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat