Ylli i famshëm italian i shkruan Beniadës, e uron për eksperiencën në “Big Brother”

Mediale Vip

Ylli i famshëm italian i shkruan Beniadës, e uron për eksperiencën në “Big Brother”

Më: 24 shkurt 2022 Në ora: 23:29
Beniada

Beniada ishte një ndër konkurrentet më të dashura të “Big Brother VIP” e cila arriti të fitojë simpatinë e të gjithë shqiptarëve

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme, modelja ka treguar se ka një raport të mirë me Belen Rodriguez, me të cilën ka bashkëpunuar disa herë.

Së fundmi, është mësuar se ylli e ka kontaktuar Beniadën pas daljes nga shtëpia e famshme. Këtë gjë e ka zbuluar vetë Elona Duro, e cila ka treguar se Belen i ka shkruar dhe e ka uruar për eksperiencën e saj në këtë format. “Belen i kishte shkruar Beniadës dhe i kishte thënë “Urime”, tregon Elona.

Mesa duket ka qenë Beniada ia ka rrëfyer këtë detaj Elonës gjatë intervistës që dha së fundmi për të. Belen njihet si një nga simbolet e bukurisë italiane, showgirl dhe modele italo-argjentinase.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat