Monika tregon më në fund se a flet me Arjolën sot pasi përfundoi BBV

Mediale Vip

Monika tregon më në fund se a flet me Arjolën sot pasi përfundoi BBV

Më: 25 shkurt 2022 Në ora: 23:58
Arjola dhe Monika

Gjatë debatit mes Arjolës dhe Antonelës sonte gjatë spektaklit të Post BBV u përfshi edhe Monika.

Ishte Antonela ajo e cila iu drejtua Arjolës duke I thënë se ti prishe raportet edhe me Monikën sapo dole nga BBV.

Me këtë rast Arjola iu drejtua Monikës që ta thotë të vërtetën e cila realisht është komentuar shumë pas përfundimit të BBV se a flasin dy mikeshat sot apo jo.

“Arjola më ka mbështetur në gjithë rrugëtimit tim dhe ne kemi raport shumë të mirë jashtë”, u shpreh Monika duke e dhënë përgjigjen e shumëpritur nga publiku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat