Ja ku publikohet kënga nga Albina Kelmendi

Mediale Vip

Ja ku publikohet kënga nga Albina Kelmendi

Më: 26 shkurt 2022 Në ora: 07:09
Albina Kelmendi

Albina Kelmendi është mjaft aktive në skenën e muzikës me prurje të reja muzikore.

Pa kaluar shumë kohë nga kënga e saj e fundit, ajo sërish do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur në një postim në Instagram.

“Jetoj me shpresë” titullohet projekti i ri, që do të publikohet të shtunën në orën 18:00 në Youtube. 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat