“Tek Arjola më pëlqen...”/ Fituesi i BB VIP zbulon çfarë profesioni do kishte nëse nuk do ishte balerin

Mediale Vip

“Tek Arjola më pëlqen...”/ Fituesi i BB VIP zbulon çfarë profesioni do kishte nëse nuk do ishte balerin

Më: 1 mars 2022 Në ora: 10:42
Arjola Demiri dhe Iliri

Balerini i dashur për publikun, Ilir Shaqiri, ishte sot i ftuar në emisionin “Breakin” në Top News, ku dha një intervistë ndryshe nga herët e tjera. Ai iu përgjigj disa pyetjeve të shpejta, ku tha se në “Big Brother VIP” ishte penduar se u ka dhënë besim disa personave që nuk e meritonin.

Fituesi i BB VIP duhej që të plotësonte fjalinë që moderatorja Sidorela Gjoni e niste.

Pjesë nga kjo intervistë:

Jam krenar që... jam shqiptar

Tek Arjola më pëlqen... fisnikëria

Pika ime e dobët në BB VIP ishte... lëshimin në disa gjëra

Jam penduar që.. i kam dhënë besim disa personave

Emrin ma kanë vendosur... prindërit

Mbaj gjithmonë me vete... tatuazhin e BB VIP, jam i lumtur që e kam bërë

Në gatim jam... 10 me yll

Qyteti im i preferuar është... Tirana, por kam Romën dhe vendet ku shkoj të peshkoj

Data më e rëndësishme... dita e lindjes së vajzës. Do nisëm të mërkurën për Itali për ta takuar.

Nuk bëhem pishman për... durimin që kam pasur

Kohën e lirë e kaloj duke... peshkuar

Nëse nuk do isha balerin do isha... pilot avioni

Filmi im i preferuar... filmat shqiptarë

Këshillat ia dëgjoj vetëm... gjithë atyre që më duan

Premtoj që... do jem prezent në Shqipëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat