Modelja shqiptare rrëfen pritjen e ëmbël

Mediale Vip

Modelja shqiptare rrëfen pritjen e ëmbël

Më: 8 mars 2022 Në ora: 12:33
Kristina Baki

Kristina Baki ka pritur 8 marsin që të zbulojë se po pret fëmijën e saj të parë.

Me barkun e rrumbullakosur dhe në një album fotosh, modelja shumë e njohur shqiptare ka zbuluar se është në javën e 30-të.

Prej kohësh Kristina e ka mbajtur të fshehtë lajmin, ndërsa ka zgjedhur të mos japë më shumë detaje dhe të mos e zbulojë gjininë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristina (@kristinabaki)

Pak poza modelesh dhe ja tek e keni, një tjetër mami të ardhshme në showbizin shqiptar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat