Italo-shqiptarja Carmela Barretta tregon një sekret të jetës së shëndetshme

Mediale Vip

Italo-shqiptarja Carmela Barretta tregon një sekret të jetës së shëndetshme

Nga: Maksim Gjoka Më: 22 mars 2022 Në ora: 16:08
Carmela Barretta

Carmela Barretta një emër i njohur tashmë në botën e bukurisë por nëse mendoni se ajo i është rikthyer spetakleve të bukurisë e keni gabim.

Vajza italo-shqiptare vazhdon të jetë aktive duke bashkëpunuar në një kompani gjermane ku këtë herë dëshiron që këtë sekret tua rrëfejë të gjithëve.

Kompanie ku bukuroshja punon ka të bëjë me një produkt shumë të nevojshëm që punon me nivel frekuece, thënë më shqip ky analizon frekuencat në trup për të ndihmuar problemet shëndëtësore në trupin tuaj nëpërmjet frekuencave.

Carmela bashkëpunon me shumë mjekë e specialistë për të përdorur këtë mini pajisje për të trajtuar çdo pacient.

Quher teknologjia " Healy" dhe përdoret suksesshëm më 45 vende të botës e ku Carmela don ta sjellë dhe në Kosovë dhe Shqipëri shumë shpejt, madje vetë ajo do të vijë dhe është duke punuar në këtë drejtim.

Kjo terapi frekuencë për një jetë plot shëndet na e sugjeron dhe na mëson e bukura Carmela Barretta e ku për më shumë mund të ndiqni faqen në instagram të saj me po të njëjtin emër. BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat