Rina Balaj publikon baladën “Demon”

Mediale Vip

Rina Balaj publikon baladën “Demon”

Më: 25 mars 2022 Në ora: 20:52
Rina Balaj

Reperja e njohur e estradës, Rina Balaj, ka publikuar këngën e saj më të re.

“Demon” mban titullin projekti i saj i ri muzikor – një këngë e cila është finalizuar edhe me klip.

Kënga është e zhanrit baladë dhe është realizuar në muzikë dhe tekst nga vet Rina.

“Demon” vjen e gërshetuar në dy gjuhë: shqip dhe anglisht, dhe është vizualizuar edhe me një klip mjaft të veçantë.

Ana vizuale i është besuar produksionit Smart Motion Films. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat