A është martuar? Blerona Zeqiri publikon një foto tjetër me vello

Mediale Vip

A është martuar? Blerona Zeqiri publikon një foto tjetër me vello

Më: 7 prill 2022 Në ora: 22:06
Blerona Zeqiri

Moderatorja kosovare, Blerona Zeqiri është komentuar shumë gjatë kësaj kohe, sidomos pas transformimit të saj me peshën.

Së fundmi ajo bëri lëmsh rrjetin me disa postime në rrjetin social “Instagram”.

Në disa  “InstaStory” ajo u shfaq me fustan nusërie, duke nxitur dyshimet për martesë.

Ndërsa sot moderatorja publikoi një fotografi me vello ku dukej mjaft tërheqëse.

“Nga mbrëmja ” ishte mbishkrimi i moderatores. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat