Kida nis pushimet me prindërit e saj

Mediale Vip

Kida nis pushimet me prindërit e saj

Më: 9 prill 2022 Në ora: 15:37
Kida

Këngëtarja, Kida pas mbrëmjeve të ndryshme muzikore vazhdon të mbetët aktive me postime.

Ajo në rrjete sociale ndan përditshmërinë e saj dhe të rejat nga jeta profesionale.

Së fundmi përmes disa postimeve në “Instagram” këngëtarja ka zbuluar se ka shkuar në pushime.

Ajo në një “InstaStory” është shfaqur bashkë me prindërit e saj në një anije.

“Ne” ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Image
Kida me prindërit e saj

Ndërkohë, kujtojmë së kënga e fundit që publikoi këngëtarja mban titullin “Mo jo” dhe deri tani kjo këngë ka arritur mbi 5 milionë shikime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat