Së shpejti prindër, zbulohet gjinia e fëmijës së Robin dhe Marigona Krasniqit?

Mediale Vip

Së shpejti prindër, zbulohet gjinia e fëmijës së Robin dhe Marigona Krasniqit?

Më: 13 prill 2022 Në ora: 09:27
Robin dhe Marigona Krasniqi

Robin dhe Marigona Krasniqi do bëhen së shpejti prindër. Vetëm pak ditë pasi zbuluan se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë, çifti i njohur zbuloi në rrjetet sociale se do mirëpresin në jetë fëmijën e tyre të parë.

Dhe duket se tashmë po zbulohet edhe gjinia e bebes. Një faqe online që shet lidhëse flokësh për beba shihet ta jetë vizituar edhe nga modelja. Kjo faqe është për vajza dhe në njërin nga postimet gjendet edhe “pëlqimi” i modeles. Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të aludojnë se ata do bëhen me vajzë, ndonëse mund të mos ketë asnjë lidhje.

Modelja zgjodhi që lajmin e ëmbël ta ndajë me rastin e ditëlindjes së Robin. Ajo publikoi në Instagram disa foto ku dy prej tyre ishin ekot e bebes ndërsa në njërën shihet Robin duke e puthur atë në ballë. Kurse boksieri shkroi: “Falenderimi i Takon Zotit qe në ditëlindjen e 35-të më jepi dhuratat me të mira në Jetë! Qëllimin dhe ëndrrën me të bukur në Jetë, Zoti po na e realizon dhe po na jep mundësinë të kemi Familjen tonë!!”

Robin dhe Marigona prej kohësh kanë nisur një romancë dashurie që u përfol mjaft shumë edhe në shtypin rozë. Muajin e kaluar ata zbuluan se janë zyrtarisht të martuar. Çifti, të cilët bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak muaj më parë, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në Gjermani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat