Më në fund flet! Fifi sqaron dyshimet për shtatzëninë

Mediale Vip

Më në fund flet! Fifi sqaron dyshimet për shtatzëninë

Më: 21 prill 2022 Në ora: 08:18
Fifi dhe Adisi

Këngëtarja e njohur dhe ish-banorja e BBV, Fifi ka nisur prej muajsh një romancë me Adis Patushin. 

Çifti shpesh ndan foto së bashku në rrjetet sociale, teksa duken shumë të lumtuar.

Por një postim i bërë disa kohë më parë nga Fifi dhe Adisi ngriti dyshimet se këngëtarja mund të jetë në pritje të ëmbël.

Kjo pasi në mbishkrimin e një fotoje që çifti postuan, ata e quajtën njëri-tjetrin “mami dhe babi.”

Këngëtarja është pyetur nga ndjekësit e saj në Instagram nëse është shtatzënë. Ajo iu dha fund dyshimeve me përgjigjen e saj, ku shkroi se nëse do të ishte në pritje të një fëmije do ta kishte ndarë lajmin me fansat e saj.

“Nëse do të isha, a mendoni që kisha duruar pa e ndarë me ju”- shkroi Fifi në Instastory.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat