Zaimina Vasjari prezanton djalin e saj

Mediale Vip

Zaimina Vasjari prezanton djalin e saj

Më: 21 prill 2022 Në ora: 16:16
Zaimina Vasjari me djalin e saj

Me dy foto me Kamar në krahë, mami Zaimina ka zbuluar pamjen e vogëlushit që sot ka bërë 1 muaj.

“Gëzuar muajin e parë bebi Kamar”, ka shkruar Vasjari krah fotove me djalin e saj.

Dyshja u bënë prindër 1 muaj më parë dhe lajmin e dha bashkëshorti i Zaiminës.

Ata janë gjithashtu prindër të një vajze të quajtur Khloe, e cila po tregon shumë kujdes për më të voglin e shtëpisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat