Fero e ka publikuar klipin e këngës “24”

Mediale Vip

Fero e ka publikuar klipin e këngës “24”

Më: 1 maj 2022 Në ora: 18:48
Fero

Fero e ka lansuar projektin e parë muzikor pas rikthimit në ‘On Records’ që mban titullin “24”.

Producentët ZzapnChriss qëndrojnë prapa këtij projekti që është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Macro Films që e ka xhiruar videoklipin.

Kënga e re e Feros pritet të pëlqehet nga fansat e tij, meqë vjen me një kombinim me producentët që i prodhuan shumë nga hitet e reperit në të kaluarën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat