“Bregu Drill”, Lluni ka lansuar këngën e re

Mediale Vip

“Bregu Drill”, Lluni ka lansuar këngën e re

Më: 4 maj 2022 Në ora: 07:18
Lluni

Lluni e ka publikuar këngën e re të titulluar “Bregu Drill” Chapter 2’ dhe e ka kompletuar me video muzikore.

Projekti është prodhim i labelit PINT, ndërsa tekstin e ka shkruar vet reperi.

Për ‘beat-in’ dhe instrumentalin është kujdesur Semi, derisa miksimi dhe masterizimi është bërë nga J Classic.

Për anën vizuale është kujdesur Visar Demaku, nën regjinë e të cilit është xhiruar videoklipi.

“Omerta” Chapter 1’ është një nga realizimet e fundit muzikore të Llunit e lansuar kah fundi i muajit të kaluar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat