Ky është suksesi që arriti bashkëpunimi në mes Fifit dhe Gent Fatalit

Mediale Vip

Ky është suksesi që arriti bashkëpunimi në mes Fifit dhe Gent Fatalit

Më: 6 maj 2022 Në ora: 23:23
Fifi dhe Gent Fatali

Para një jave Fifi dhe Gent Fatali sollën bashkëpunimin muzikor.

Ky projekt titullohet “Pikturë” dhe për tekstin e kësaj këngë janë përkujdesur dy këngëtarët.

E kjo këngë u pëlqye mjaft shumë nga fansat e këtë e dëshmojnë edhe klikimet në kanalin zyrtar të Youtubes.

Brenda një jave ky bashkëpunim mori mbi katër milionë klikime.

E për këtë pati reagime nga artistët në rrjetin social Instagram.

Image
Postimi i Fifit

“Gëzuar katër milli, milli “, ishte mbishkrimi i këngëtares. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat