Aktorja tregon arsyen e çuditshme pse e refuzoi ftesën e Kendall Jenner për të shkuar në afterparty

Mediale Vip

Aktorja tregon arsyen e çuditshme pse e refuzoi ftesën e Kendall Jenner për të shkuar në afterparty

Më: 9 maj 2022 Në ora: 06:45
Kendall Jenner

Sophie Turner tregoi se e refuzoi ftesën e Kendall Jenner në Met Gala 2022, për të qenë në afterparty. Arsyeja? Sepse ajo është një fanse shumë e madhe e modeles dhe familjes së saj të famshme.

"Ajo ishte në Met, dhe unë i dua Kardashians," i tha ish-aktorja e "Game of Thrones" për Jimmy Fallon në "The Tonight Show" të premten. “Por unë mendoj se ajo është aq e mrekullueshme nga afër, dhe unë u mahnita shumë nga bukuria e saj, dhe ajo më ftoi në këtë festë, duke më thënë ‘A doni të vini?’ Dhe unë thjesht ia ktheva, ‘Jo, jo, nuk dua.’ Dhe pastaj thashë me vete, ‘Pse? Pse ia bëra këtë vetes?’”

Aktorja tha se më pas shkoi në shtëpi për t'u ulur në shtrat dhe për të ngrënë makarona.

“Mendoja, ‘Mund të isha diku tjetër tani, por nuk jam’”, shtoi ajo.

Por nuk është vetëm familja Kardashian-Jenner që e bën Turner të ketë emocione. Ajo i tha Fallon se është "vërtet keq" me të gjithë të famshmit.

“Nuk mund ta kuptoj se jam e ftuar në të vërtetë në këto gjëra, e dini? Pra, dua të them, me çdo personazh të famshëm me të cilin bie në kontakt, bëj apo them ndonjë budallallëk,” shpjegoi ajo. "Dhe së fundi, nëse një personazh i famshëm ndërvepron me mua, unë e mbyll menjëherë bisedën dhe them: ‘Nuk dua të kem të bëj fare me ty’. Dhe fshehurazi them: ‘Oh, Zot i madh’.”

Me pak fjalë, Kendall nuk duhet t’i mbetet qejfi!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat