Kjo është velloja e përrallave që ka veshur Marigona sonte

Mediale Vip

Kjo është velloja e përrallave që ka veshur Marigona sonte

Më: 9 maj 2022 Në ora: 20:50
Robin Krasniqi me të dashurën

Marigona Krasniqi po martohet sonte me Robin Krasniqin.

Dasma madhështore po mbahet në White Garden me mysafirë të shumtë, prej tyre edhe fytyra publike.

Modelja ka zgjedhur që nata e saj të mbahet mend edhe për nga fustani pasi ka zgjedhur një vello përrallash.

Në videon e mëposhtme mund të shihni Marigonën teksa po shkëlqen sonte.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Prive.al (@prive.al)

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat