Talenti i ri Liri ka dy lajme, takon menaxherin më të mirë dhe gati projekti i ri

Mediale Vip

Talenti i ri Liri ka dy lajme, takon menaxherin më të mirë dhe gati projekti i ri

Më: 11 maj 2022 Në ora: 21:50
Liri

Ka shumë talent dhe stil që tregon se e ardhmja e tij do të jetë e shkëlqyer.

Po flasim për artistin e ri Liri ku na tregon në rrjetij e tij social dy lajme të mira. Lajmi i parë është se ai ka takuar menaxherin e suksesshëm Ilir Balija ku do të menaxhojë edhe këngëtarin.

Vetë Liri ka njoftuar se: Epokë e re- Menaxheri i ri" duke shkruar dhe postuar një foto me menaxherin e Dhurata Dora dhe Labinot Tahiri. Po ashtu lajmi tjetër është se ai ka gati projektin e ri muzikor që pritet të publikohet nesër me klip me titull "Def".

Ne jemi gati për ta pritur Lirin tashmë ashtu siç duhet në tregun shqiptar!.BS

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat