I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç: E di e gjithë Shqipëria…

Mediale Vip

I lidhur apo single? Donald Veshaj e thotë troç: E di e gjithë Shqipëria…

Më: 14 maj 2022 Në ora: 06:48
Donaldi

Donald Veshaj ka hedhur poshtë zërat mbrëmjen e sotme në “Më lër të flas” për rinisjen e mundshme të një romance dashurie.

I pyetur nga modelja Adrola Dushi nëse është në një lidhje dashurie, Donaldi tha se për të e di e gjithë Shqipëria që ai është vetëm.

Adrola: Je në lidhje Donald?

Donald: Jo, jo. Jam vetëm, realisht jam vetëm, për mua e di gjithë Shqipëria që jam vetëm.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat