Bora me foton ‘siç e ka bërë nëna‘

Mediale Vip

Bora me foton ‘siç e ka bërë nëna‘

Më: 15 maj 2022 Në ora: 00:22
Bora Zemani

Borën e shohim çdo pasdite në “Përputhen” në top formë dhe super të kuruar.

Por në Instagram, moderatorja di të shfaqet edhe natyrale, ose siç thuhet ndryshe “ujë e sapun”.

Sot Bora ka postuar një foto ku shfaqet pas dushit, e veshur me robdeshambër, flokët e mbuluar me peshqir dhe pa pikë grimi.

“Nuk e mendoja që kjo foto do dukej sikur po them: ‘Ju qofshi’, por ja ku e keni”, shkruan moderatorja krah postimit ku ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat