Diçka “lëvizë” mes Norës dhe Robertit pasi ai konfirmoi lidhjen e re

Mediale Vip

Diçka “lëvizë” mes Norës dhe Robertit pasi ai konfirmoi lidhjen e re

Më: 15 maj 2022 Në ora: 18:08
Foto ilustrim

Pak ditë më parë, këngëtari Robert Berisha e tha vetë se është në një lidhje dashurie.

Vajza që i ka marrë zemrën është bukuroshja nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Pak kohë pas këtij zhvillimi, kanë qenë fansat ata që kanë pikasur një lëvizje në rrjete sociale.

Pas shumë kohësh, Nora dhe Roberti më nuk e ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Ata kishin vazhduar të jenë miq në rrjete sociale, e madje nga projekti në projekt, gjithnjë kanë përkrahur njëri-tjetrin duke i shpërndarë këngët në InstaStory.

Nuk mund të thuhet sigurtë nëse heqja nga “following” lidhet drejtpërsëdrejti me zyrtarizimin e lidhjes por do ishte me të vërtetë koincidencë nëse do të ndodhte pas vitesh nga ndarja e tyre, fiks pak ditë pasi Roberti e pranoi me gojën e tij, romancën e parë që prej dhënies fund të martesës me Norën.

Kujtojmë se dyshja janë shembull për raport post-ndarje duke ofruar një model si askush tjetër në botën e të famshmëve shqiptarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat