Me bikini në mes të shkretëtirës dhe hipur mbi kalë/ Oriola Marashi “ndez rrjetin”

Mediale Vip

Me bikini në mes të shkretëtirës dhe hipur mbi kalë/ Oriola Marashi “ndez rrjetin”

Më: 15 maj 2022 Në ora: 23:37
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një nga modelet më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë territorit të vendit.

Ajo poston shpesh foto dhe video nga përditshmëria e saj por edhe aktivitetet ku  merr pjesë.

Ndërsa linjat e saj perfekte kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave.

Image
Oriola Marashi

Në një set të fundit që ka zhvilluar me fotografin Juxhin Kurti, Marashi ka “ndezur rrjetin”.

Image
Oriola Marashi

Me bikini, hipur në një kal në mes të shkretëtirës, Oriola është shfaqur mjaft tërheqëse.

Image
Oriola Marashi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat