Del videoja/ Donaldi dhe Bora në një tavolinë, aktori i ndez cigaren dhe bisedojnë

Mediale Vip

Del videoja/ Donaldi dhe Bora në një tavolinë, aktori i ndez cigaren dhe bisedojnë

Më: 17 maj 2022 Në ora: 07:49
Foto nga vendi i ngjarjes

Të gjithë ata që i mundoi dëshira e bashkimit të Donaldit me Borën, kanë lajme të mira.

Ata janë parë dhe filmuar nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Kjo ndodhi mbrëmjen e kaluar në eventin e Valdrin Sahitit, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri. Dyshja janë parë për herë të parë bashkë në publik që pas përfundimit të Big Brother VIP.

Bora u shfaq e veshur me një fustan nga koleksioni i ri i stilistit dhe mori vëmendjen e të gjithëve teksa sfiloi në tapetin e kuq.

Pas sfiladës, dyshja u pa së bashku nën shoqërinë e disa miqve të tjerë. Donaldi dhe Bora shihen duke biseduar, ndërsa nuk mungon edhe kujdesi nga ana e aktorit. Ai i ndez cigaren ish-it të tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by bora_donald (@boradonaldi_)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat