Semi nesër publikon këngën “Ani”, sjell një pjesë të shkurtër nga klipi i ri

Mediale Vip

Semi nesër publikon këngën “Ani”, sjell një pjesë të shkurtër nga klipi i ri

Më: 17 maj 2022 Në ora: 16:01
Semi Jaupaj

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj po vazhdon të jetë aktive me projekte të reja muzikore.

Artistja prej ditësh ka paralajmëruar këngën e re dhe tashmë ka zbuluar edhe detajet rreth këtij projekti.

Së fundmi këngëtarja nga Shqipëria ka publikuar edhe një pjesë të shkurtër nga kënga që do të jetë e shoqëruar edhe me videoklip.

Projekti i ri i Semit mban titullin “Ani” dhe pritet të lansohet të mërkurën më 18 maj në ora 18:00.

Në pjesë e shkëputur nga klipi, Semi shihet e veshur me një kostum dypjesësh ngjyrë vjollcë teksa ndodhet e rrethuar me grupin e valltareve.

Theksojmë që Semi vazhdon të jetë e komentuar edhe për pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të Big Brother VIP.

Pas daljes nga BB VIP, Semi lansoi këngën “Mos u kthe” që u kthye në hit dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 15 milionë klikime në YouTube.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat