MC Kresha në dilemë

Mediale Vip

MC Kresha në dilemë

Më: 17 maj 2022 Në ora: 16:10
Mc Kresha.

“Tik-Tok” llogaritet nëpër sondazhe të ndryshme si njëri nga rrjetet sociale me të përdorura.

Po ashtu edhe një numër i madh i fytyrave tona publike janë përdoruese të Tik-Tok-ut.

Së fundmi para një dileme të tillë siç duket është edhe rep-artisti Mc Kresha.

E këtë e tregoi ai përmes një postimi në Instagram.

“Un’ tu’ menu “a me çel’ #tiktok a jo”, ishte mbishkrimi i tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat