Ish-Ministrja e Jashtme e merr gjithë vëmendjen në ndejën e Valdrin Sahitit

Mediale Vip

Ish-Ministrja e Jashtme e merr gjithë vëmendjen në ndejën e Valdrin Sahitit

Më: 17 maj 2022 Në ora: 18:20
Ish-kryediplomatja Meliza Haradinaj Stubllka

Ish-kryediplomatja Meliza Haradinaj Stubllka ka marrë vëmendjen me sfilatën në tepihun e kuq në eventin e organizuar nga dizejnatori Valdrin Sahiti.

Haradinaj Stublla kishte të veshur një fustan të dizejnuar nga vet kreatori i modës.

Ish-ministrja e Jashtme ka shpërndarë një video nga parakalimi i mbrëmshëm i saj në tepihun e kuq.

Në këtë ngjarje kanë marrë pjesë personalitete të ndryshme përfshirë edhe presidenten Vjosa Osmani Sadriu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat