Mësohet arsyeja e ndarjes së Bleros dhe Afronës

Mediale Vip

Mësohet arsyeja e ndarjes së Bleros dhe Afronës

Më: 20 maj 2022 Në ora: 23:54
Blero dhe Afrona

Ishte viti 2019, kur këngëtari Blerim Muharremi ( i njohur si Blero ) dhe Afrona Dika kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në Gjirin e Lalzit në Durrës.

Ani pse të martuar, Afrona vazhdonte jetesën e saj në Zvicër, derisa Blero në Kosovë. Por duket se jo gjithçka po shkon mirë për çiftin.

Sipas burimeve të Prive, ky lajm fatkeqësisht është i vërtetë, ku është konfirmuar ndarja e tyre.

Siç thuhet nga ta problemet e ndarjes së tyre janë të moqme, ndërsa një prej arsyeve që konsiderohet se ka shkaktuar ndarjen e tyre është distanca, ku madje Blero ka dy muaj që nuk ka shkuar në Zvicër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat