Kjo është kënga më e re nga Diona Fona

Mediale Vip

Kjo është kënga më e re nga Diona Fona

Më: 21 maj 2022 Në ora: 13:28
Diona Fona

Këngëtarja shqiptare, Diona Fona, ka publikuar së fundmi një projekt ritmik të quajtur “Mama”.

Prurja e re e artistes së njohur vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale, me paraqitje të mrekullueshme skenike të Fonës.

Teksti dhe melodia e këtij projekti u bë nga Diona në bashkëpunim me Rron Krasniqin.

Miksimi, masterizimi dhe producimi i këngës duhet theksuar se u realizua nga Deard Sylejmani.

Klipi ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, ‘Imagine Films’.

Menjëherë pas lansimit, kjo këngë mori reagime të shumta nga publiku kryesisht pozitive.

Diona po vazhdon të admirohet për stilin e saj duke bërë kështu që të ketë fansa anembanë trojeve shqiptare.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat