Stresi publikon këngën e re “Noise”

Mediale Vip

Stresi publikon këngën e re “Noise”

Më: 21 maj 2022 Në ora: 14:13
Stresi

Rap-artisti nga Shqipëria, Arkimed Lushaj-Stresi, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Noise” apo në shqip “Zhurmë” mban titullin kënga, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Teksti është shkruar nga vet artisti, kurse për ‘beat’-in u përkujdes Baki dhe me miksim e masterizim të punuar në studion e ‘Melodi’.

Kjo e fundit po ashtu realizoi edhe klip me producim të Tomas Kucit.

Kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të 35-vjeçarit.

Besohet që edhe ky projekt i Stresit do të pritet mirë e do të pëlqehet nga publiku.

I njëjti i ka qëndruar besnik stilit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat