​Era Istrefi çdoherë e më e veçantë, kështu duket edhe në klipin e këngës së re

Mediale Vip

​Era Istrefi çdoherë e më e veçantë, kështu duket edhe në klipin e këngës së re

Më: 21 maj 2022 Në ora: 21:14
​Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi sërish ka realizuar një këngë të cilën e ka titulluar “TKRKT”, e të cilës ia ka realizuar edhe klipin.

Era edhe në këtë klip tregon format e saja përfekte, derisa i këndon nejave, vallëzimit e trupit të saj.

E kur jemi te trupi, më së shumti në klip duket kërthiza, ku edhe ka vendos një nga vathet e saja.

Kënga është postuar në kanalin e këngëtares dhe vetëm për 4 orë ka marrë afër 65 mijë klikime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat