Majk reagon për bashkëpunimin e fundit me Gjikon

Mediale Vip

Majk reagon për bashkëpunimin e fundit me Gjikon

Më: 22 maj 2022 Në ora: 00:22
Gjiko dhe Majk

Para dy ditësh rep-artistët Majk e Gjiko sollën bashkëpunimin e tyre.

E ky bashkëpunim titullohet “Kce Kce”, ku për tekstin e kësaj këngë u përkujdesën të dy artistët.

Por siç duket u prit mjaft mirë nga fansat e këtë e dëshmojnë edhe klikimet në Youtube, ku për dy ditë kjo këngë ka arritur t’i mbledh mbi 1 milion shikime.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MAJK (@majkaveli)

Ndërsa Majk reagoi për këtë përmes një postimi në Instagram.

“1 Mil , faleminderit krejtve”, ishte mbishkrimi i reperit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat