“Dysho”, kënga më e re nga Onat dhe Cozman

Mediale Vip

“Dysho”, kënga më e re nga Onat dhe Cozman

Më: 22 maj 2022 Në ora: 08:50
Onat dhe Cozman

Dy reperët e label-it ‘BabaStars’, Onat dhe Cozman kanë publikuar së fundmi projektin e tyre më të ri muzikor.

“Dysho” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Kënga është punuar nga Noyd, Leka Kida ( Sensi ) dhe Onat, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Onat dhe Cozman.

Kënga është realizuar edhe me klip, në të cilin dy reperët vijnë me një interpretim mjaft të veçantë të këngës.

“Dysho” është realizuar nën anë vizuale nga produksioni Max Production në Shqipëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat