Nuk flet për jetën private dhe ka një arsye të fortë për këtë, rrëfehet Capital T

Mediale Vip

Nuk flet për jetën private dhe ka një arsye të fortë për këtë, rrëfehet Capital T

Më: 22 maj 2022 Në ora: 12:14
Capital T

Capital T ka ditur gjithmonë ta mbajë të fshehtë jetën private dhe për këtë ka një arsye që na bën të besojmë se mund që, nëse nuk do, të mos zbulosh në public asgjë për veten. Së fundmi Capital T ishte i ftuar në programin “A Live Night”, ku ka thënë edhe arsyen se përse ai nuk do të flasë për jetën personale me ndjekësit apo fansat e tij.

“Me njerëzit që nuk kam konfidenca, unë nuk e shfaq tërësisht veten time”-, thekson Capital T.

“Mendoj se si figurë publike ose si artist, me njerëz që nuk e kam konfidencën ose nuk e kam afërsinë, vendos një lloj barriere që nuk e lë ta shijoj 100% tim. Ky është ndryshimi i vetëm, kurse ne jetën e përditshme me njerëz që ka raporte familjare, shoqëri, jam shumë më ndryshe, shumë i hapur, shumë më i afërt, tregoj disa pjesë të mia që nuk i tregoj me të gjithë. Ndërsa sa i përket pjesës së karakterit, personalitetit, jam njësoj dhe si njeri dhe si artist. Nuk kam preferuar asnjëherë të përdor strategji të ndryshme, role të ndryshme për të arritur në një pikë të caktuar në karrierë. Kam pasur qejf që me punë të arrij aty ku dua të arrij, jo me skandale apo me ndonjë rol, siç ka artistë kudo në botë që ndërtojnë një karakter dhe e prezantojnë para publikut”, tha ai.

Ndërsa jetën private ka qejf ta mbajë sa më private, shtoi ai më vonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat