Missi Blerta Veseli trondit rrjetin/ Poston foto ku i duken të brendshmet

Mediale Vip

Missi Blerta Veseli trondit rrjetin/ Poston foto ku i duken të brendshmet

Më: 23 maj 2022 Në ora: 10:46
Blerta Veseli

Ajo u zgjodh “Miss Universe Kosova” në tetor të vitit 2020.

Bëhet fjalë për Blerta Veseli, e cila tani është mjaft aktive në jetën dhe udhëtimet.

E bukur dhe gjithmonë në formë, biondina nuk mungon me imazhe të ndryshme duke u shfaqur edhe provokuese në Instagram.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi nga darka e saj e mbrëmshme derisa në pozat e saj në fustan i janë parë edhe të brendshmet.

Ndërsa, pa komplekse duke qenë se bukuroshja është modele këtë imazh e ka postuar edhe të parën në renditje.

Ndërkohë, ajo pranoi komente pozitive dhe mijëra pëlqime.

Image
Blerta Veseli
Image
Blerta Veseli

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat