Modelja bukuroshe, Angela Martini feston ditëlindjen

Mediale Vip

Modelja bukuroshe, Angela Martini feston ditëlindjen

Më: 23 maj 2022 Në ora: 14:48
Angela Martini

Modelja e njohur, Angela Martini ka qenë një prej emrave më të komentuar në media rozë për bukurinë e saj dhe për jetën private.

Angela sot feston ditëlindjen e 36-të.

Ajo po pranon urime nga miq, shokë e familjarë të saj.

Image
Angela Martini

Në InstaStory, po rishpërndanë të gjitha urimet që po i bëhen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat