Gjiko shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

Mediale Vip

Gjiko shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

Më: 25 maj 2022 Në ora: 20:32
Gjiko

Reperi Gjiko është mjaft aktivë në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Por, gjenda e fundit e këngëtarit duket të mos jetë e mirë.

Artisti ka postuar një fotografi në InstaStory ku ka qenë i shtrirë në spital.

Ai bëri të ditur se ndodhet në Spitalin Amerikan ku është duke marë anestezion.

Në mbishkrim ai tregoi tutje se bëhet fjalë për një grip duke mos zbuluar më shumë, por edhe nga mimika e fytyrës duket se ai është i mërzitur që gjendet në këtë gjendje.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat