Kështu e konfirmon Laureta lidhjen me Robert Berishën

Mediale Vip

Kështu e konfirmon Laureta lidhjen me Robert Berishën

Më: 26 maj 2022 Në ora: 09:17
Laureta Maqedonci

Pak kohë më parë ishte Robert Berisha që në një intervistë zbuloi se është në një lidhje.

Madje ai ndër të tjera zbuloi edhe emrin e bukuroshes, Laureta.

Kaq mjaftoi që mediat të gjurmonin, kështu duke ngritur dyshime se e dashura e Robertit është bukuroshja, Laureta Maqedonici.

E si duket kjo tashmë është e konfirmuar.

Kjo pasi vet bukuroshja e ka postuar në storjen e saj këngëtarin.

Ndryshe, pasi Roberti zbuloi lidhjen e tij të re, u raportua se raporti i tij me ish partneren, Nora Istrefi, është zbehur, madje ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në ‘Instagram’.

Nuk dihet nëse kjo është arsyeja e kësaj zbehje.

Image
Foto nga instagrami

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat