Ish e dashura ruse e Don Xhonit befason me veprimin, shpërndan këngën e “rivalit” të tij

Mediale Vip

Ish e dashura ruse e Don Xhonit befason me veprimin, shpërndan këngën e “rivalit” të tij

Më: 26 maj 2022 Në ora: 22:01
Don Xhoni dhe ish e dashura e tij

Para disa kohësh modelja ruse Ariana Lirey dhe reperi Don Xhoni konfirmuan ndarjen e tyre.

E kjo ndarje bëri bujë të madhe mediatike.

Tash disa kohë pas ndarjes, siç duket modeles ruse po i pëlqen rivali i Donit, Noizy.

Ajo së fundmi në InstaStory ka shpërndarë një pjesë nga kënga e re e Noizyt së bashku me Ardian Bujupin.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat