Vajza e Lutfi Hazirit na prezanton me të dashurin e saj

Mediale Vip

Vajza e Lutfi Hazirit na prezanton me të dashurin e saj

Më: 26 maj 2022 Në ora: 23:00
Kënga Haziri me të dashurin

Kënga Haziri para pak çastesh publikoi një fotografi të re.

Ajo në krah ka partnerin e saj të cilin nuk i ka etiketuar emrin.

Megjithatë ata po dukën për mrekulli.

Në këtë fotografi Kënga pranoj komente mjaft pozitive të cilat e uronin çiftin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat