Jennifer Aniston “tallet” me divorcin e saj me Brad Pitt: Jam mësuar që t’i jap…

Mediale Vip

Jennifer Aniston “tallet” me divorcin e saj me Brad Pitt: Jam mësuar që t’i jap…

Më: 27 maj 2022 Në ora: 11:09
Jennifer Aniston

Jennifer Aniston ishte e ftuar në Ellen DeGeneres Show në episodin e tij të fundit. 19 vite më parë aktorja ka qenë e ftuara e parë në emision në vitin 2003.

53-vjeçarja rrëfeu se si e përballoi fundin e “Friends” gjatë bisedës së saj me Ellen, duke bërë shaka se “është mësuar” t’i japë fund gjërave duke përfshirë kështu dhe martesën e saj me Brad Pitt.

“U divorcova dhe shkova në terapi. Oh, dhe më pas bëra një film të quajtur The Break-Up. Unë isha gati duke prekur fundin. Thjesht thashë: “E dini çfarë djema, le ta bëjmë këtë një kapitull krejtësisht të ri.”

“Le t’i japim fund gjithçkaje,” u përgjigj Ellen.

“Le të përfundojmë gjithçka dhe pastaj të fillojmë me gjëra të reja,” tha aktorja.

‘Dhe funksionoi!’ tha Ellen.

“Ka funksionuar shkëlqyeshëm!”– u përgjigj Jennifer.

Jennifer u divorcua nga Brad pas pesë vitesh martesë në vitin 2005, një vit pasi i dha fund  dhe serialit ‘Friends’.

Përfundimi i martesës së tyre përkoi me takimin e Pitt me Angelina Jolie në xhirimet e filmit “Mr And Mrs Smith”, duke nxitur thashethemet se arsyeja e divorcit ishte aktorja.

Jennifer më pas luajti përballë Vince Vaughn në The Break-Up, i cili pasoi një çift të sapondarë që po luftonin për apartamentin që ndanë gjatë marrëdhënies së tyre.

Pavarësisht historisë së tyre të trazuar, Jennifer ka këmbëngulur se ajo dhe Brad janë miq dhe madje u spekulua se mse tyre pati një rikthim.

“Brad dhe unë jemi miq, ne jemi miq… Dhe ne flasim,”ka treguar ajo në shfaqjen e tij SiriusXM vitin e kaluar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat