Arjola Demiri e indinjuar: Më pyesin vetëm për shtëpinë, nuk thonë as mirëmëngjes

Mediale Vip

Arjola Demiri e indinjuar: Më pyesin vetëm për shtëpinë, nuk thonë as mirëmëngjes

Më: 27 maj 2022 Në ora: 11:45
Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri ka rrëfyer jetën e saj pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP, ku qëndroi për disa muaj.

Aktorja mori dhuratë një shtëpi pak para finales së madhe, dëshirë që e kishte shprehur gjatë kohës që ishte brenda shtëpisë së famshme.

Së fundmi, ajo është shprehur se njerëzit kanë më shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, gjë që i është kthyer në bezdisje.

Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? M’u shndërrua në problem dhe bezdisje.”, u shpreh aktorja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat