Tashmë publikisht, ja mesazhet që Bora e Donaldi shkëmbejnë me njëri-tjetrin

Mediale Vip

Tashmë publikisht, ja mesazhet që Bora e Donaldi shkëmbejnë me njëri-tjetrin

Më: 15 qershor 2022 Në ora: 10:37
Bora/ Donald

Moderatroja, Bora Zemani dhe aktori, Donaldi Veshaj duket se kanë vendosur të mos e fshehin më ribashkimin e tyre dhe tashmë kanë nisur edhe të flasin me mesazhe tërthorazi.

Bora ka postuar një foto nga makina dhe i bën një pyetje ndjekësve: “Erdhi vera apo akoma?”

Përgjigjen ia kthen Donaldi me një postim në Instastory.

“Ja se erdhi, po parkon”, shkruan ai teksa ka postuar një foto të tij duke pritur në një ballkon.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat