Tayna largon nga teksti Dafinën në projektin e përbashkët muzikor

Mediale Vip

Tayna largon nga teksti Dafinën në projektin e përbashkët muzikor

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 22:48
Dafina dhe Tayna

Dy këngëtaret shqiptare Tayna dhe Dafina Zeqiri në 2019 sollën projektin muzikor të titulluar “Bye Bye”.

Mirëpo pas disa kohësh dyshja i prishën raportet dhe e larguan njëra tjetrën nga rrjetet sociale.

Ndërsa projektin muzikor që artistet e sollën po e përformojnë ende në koncerte, por kësaj radhe Tayna ndryshoi një pjesë.

“Bashkë na kur vina, kërkush mo veç Tayna e Dafina”, është pjesa e tekstit e Tayna e ndryshoi dhe e thotë: “Kërkush mo, veç Tayna e Doruntina”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat