E dashura e Robertit publikon momente qesharake

Mediale Vip

E dashura e Robertit publikon momente qesharake

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 12:42
Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci

Ka pak kohë prej kur, Robert Berisha ka njoftuar për lidhjen e tij të re.

Bëhet fjalë për lidhjen me modelen Laureta Maqedonci.

Lajmin e bëri publik vetë ai, duke treguar se bëhet fjalë për diçka serioze.

Lidhja e tyre po shkon shumë mirë, dhe kjo vërtetohet me prezencën e modeles në secilën mbrëmje muzikore të Robertit.

Ata ndajnë foto dhe video shpesh në rrjete sociale nga momentet e tyre.

Një postim të fundit e ka bërë Laureta, ku edhe ka një ankesë ndaj Robertit i cili nuk e lejon të bëjë video.

Ai shfaqet prapa saj duke bërë fytyra gazmore dhe të dy qeshin.

“S’të len me bo nje video”, ka shkruar Laureta.

Image
Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat