Brad Pitt afër fundit të karrierës

Mediale Vip

Brad Pitt afër fundit të karrierës

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 09:50
Brad Pitt

Brad Pitt ka lënë të kuptohet që po i afrohet fundit të karrierës së tij filmike.

58-vjeçari, fitues i çmimit Oskar, e filloi karrierën e tij në 1980-tat dhe nga aty njohu suksese të mëdha komerciale por edhe kritike.

“E konsideroj që jam në shtegun e fundit”, ka thënë Pitt për GQ.

“Ky është semestri i fundit i trimestrit. Çfarë seksioni ka për të qenë ky? Dhe si dua që ta dizajnoj atë?”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat